איך לרשום מכתב תודה – מכתב תודה, נוסח מכתב תודה, מכתבי תודה

Resumes קורות חיים
קורות חיים
מכתב תודה
קורות חיים
קורות חיים
קורות חיים > מכתב תודה

מכתב תודה

יש סוגים רבים של תודה אותה אנו מעוניינים לתת לאנשים אותם הכרנו בדרך. אלו יכולים להיות רופאים שסייעו לנו או לקרוב משפחה שלנו לאורך תקופה קשה, זו יכולה להיות גננת מיוחדת במינה, זה יכול להיות מנהל או בוס במקום העבודה אותו אנו עוזבים וזה יכול להיות אדם שעשה עבורנו, אפילו אם רק מעט.

לאנשים רבים מעט לא נעים לנסח מכתב תודה אך אין הם מבינים שמכתב תודה הוא לאו דווקא מכתב אישי מידי, אלא דרך אישית להודות לאדם ואם יש בכם הרצון לכתוב אותו, סביר שהאדם לו אתם כותבים ראוי לכך.

נוסח מכתב תודה:

מכתבי תודה הם אינדיבידואליים ולכן חשוב לבחור את המילים בצורה אישית ולתת דגש על התייחסות לקשר האישי שלכם לאדם לו אתם כותבים את המכתב. מן הסתם שמכתבי תודה רשמיים אנחנו לא כותבים לאנשים קרובים אלינו במיוחד ולכן רצוי לבחור את המילים בקפידה.

אין נוסח מכתב תודה אחד כללי ולכן רצוי להתחיל אותו בנימה אישית. דוגמאות לתחילת מכתב תודה : ברצוני להודות לך על תקופה פורייה ומלמדת... רציתי להוקיר לך תודה על עבודתך... וכל הלאה.

כאשר אנו מדברים על מעסיק שכותב מכתב תודה לעובד, רצוי שתהיה בו נימה אישית במיוחד ויינתן דגש על אישיותו של העובד והדרך בה הוא הביא לתועלת הארגון. מכתבים אלו, על אף היותם זמינים וקלים לכתיבה, מהווים את אחד הגורמים המשמעותיים ביחסי העובד והמעביד. כאשר עובד מקבל מכתב תודה הוא חש מוערך מעבר לתשלום השכר החודשי שלו ובדרך כלל הוא מוקיר את התחושה שמעריכים אותו ואת העבודה אותה הוא מבצע.

דוגמא של מכתב תודה לעובד:

החלטתם לומר לעובד המצטיין שלכם תודה במכתב, לפניכם נוסח מכתב תודה לעובד : לכבוד העובד היקר... פועלך במהלך השנים ניכר בחדרי הארגון ואין ספק שכבר הפכת לחלק בלתי נפרד ממנו, רצינו להוקיר לך תודה על העבודה הקשה, על ההשקעה ועל הגדלת הראש לאורך השנים. עמיתיך לעבודה מספרים עליך טובות ואין ספק שבסופו של יום, טובות אלו ניכרות בתוצאות בשטח. סבלנותך והאופן בו אתה מטפל במשברים ראוי להערצה וכן ירבו העובדים שבשבילם העבודה היא מה שהיא בשבילך. בשם כל הארגון אנו מודים לך ומצפים להמשך עבודה משותפת ופורייה. בסוף המכתב רצוי לציין שמות של דרגים בכירים בארגון כדי להדגיש את היקף האנשים המעוניינים להודות לעובד ואף לצרף למכתב שמות של עובדים אחרים בארגון.


עמוד הבית | שותפים | קשר אלינו | מפת אתר | צור קשר
מצא מידע על: טופס קורות חיים | תבנית קורות חיים | קורות חיים מוכנים | הכנת קורות חיים
קורות חיים קורות חיים לדוגמא
כל הזכויות שמורות לאתר Resumes - קורות חיים