טופס קורות חיים

Resumes קורות חיים
קורות חיים
קורות חיים > טופס קורות חיים
שדרוג קורות חיים
קורות חיים

טופס קורות חיים – העתיד שלכם בטופס אחד בודד

טופס קורות חיים הוא לא סתם טופס, הוא כרטיס הביקור שלכם אותו יראו מגוון מעסיקים פוטנציאליים ויחוו רושם ראשוני עליכם וכל זאת מבלי לראות מי אתם, מהי האישיות שלכם ומהם הכישורים הבין-אישיים שלכם.

עקב ההיצע הגדול של מועמדים לכל משרה מוצעת, טופס קורות חיים הוא טופס אשר מוצא עצמו פעמים רבות נערם תחת ערימה של טופסי קורות חיים אחרים שנפלטו ממכשירי הפקסים ולכן חשוב ביותר להפיק את המיטב ממנו במגבלות השונות אשר עומדות בפני מעצב וממלא הטופס.

כיצד בנוי טופס קורות חיים?

הטופס הינו דף בודד בגודל A4 והוא אמור להכיל את כל האלמנטים אשר אמורים לשווק את עצמכם לתפקיד המוצע בצורה המושכת והקצרה ביותר. הטופס חייב להתחיל בתקציר הפרטים האישיים של המועמד ודרכי ההתקשרות עימו בצורה עניינית בלבד.
לאחר הפרטים האישיים מובא סיכום קצר אשר מאחד בשורה אחת או שתיים את כל האלמנטים אשר יובאו בהמשך. על משפט זה להיות ענייני מצד אחד ומושך מצד שני שכן סיכום זה מטרתו היא לגרות את יצר הסקרנות של קורא הטופס כך שימשיך לקרוא הלאה ולהתעניין בכם. סיכום משעמם או מעייף יכול לגרום לפעולה ההפוכה ופספוס הזדמנות שלא תחזור.

בעולם של ימינו לניסיון התעסוקתי משקל רב בקבלה לעבודה או לפחות לזימון לראיון קבלה. לכן, על הניסיון התעסוקתי להופיע לפני החלק שעוסק בהשכלת המועמד כי הוא אמור לפתות את קורא הטופס להמשיך לקרוא ולחקור עוד פרטים רלוונטיים עליכם.

"טופס קורות חיים ניתן להוריד מהאינטרנט"

זה נכון, אך קיימים אתרים אשר מפרסמים טופסי קורות חיים שבנויים בצורה חובבנית ואינם עומדים במבחן המציאות. האתר Resumes.co.il נבנה במיוחד עבורכם, מחפשי העבודה בתחומי עיסוק שונים, על מנת שתוכלו למלא טופס קורות חיים מוצלח ומזמין ביותר. באתר שלנו תוכלו למצוא דוגמאות שונים לטופסי קורות חיים בפורמט אשר מתאים גם להורדה ועריכה מחדש. הטפסים נבנו במטרה למשוך את עיני המעסיקים הפוטנציאליים דווקא לטופס שלכם ובכך לעזור לכם להשיג את המשרה המיוחלת.
שיהיה בהצלחה!

מחפשים טפסים של קורות חיים? באתר קיימים מספר רב של דוגמאות לקורות חיים

עמוד הבית | שותפים | קשר אלינו | מפת אתר | צור קשר
מצא מידע על: טופס קורות חיים | תבנית קורות חיים | קורות חיים מוכנים | הכנת קורות חיים
קורות חיים קורות חיים לדוגמא
כל הזכויות שמורות לאתר Resumes - קורות חיים