הכנת מסמך קורות חיים

Resumes קורות חיים
קורות חיים
קורות חיים > הכנת קורות חיים
תהליך הכנת קורות חיים
קורות חיים

מדריך הכנת קורות חיים

קורות חיים הם כרטיס הכניסה שלך לעבודה הבאה. ולכן הכנת קורות חיים הוא שלב קריטי בחיפוש מקום עבודה. במדריך זה נסביר כיצד עליכם לכתוב קורות חיים ולהיעזר באתר שלנו – Resumes.co.il שנועד בדיוק למטרה זו. זאת על מנת שיעלו סיכוייכם להתקבל לעבודה בצורה משמעותית.

השלב הראשון עוד לפני הכנת קורות חיים הוא חיפוש העבודה המתאימה לי. באתר זה תוכלו למצוא מדריך למציאת עבודה המתאימה עבורכם, ומדריך לחיפוש עבודה באינטרנט. ידוע כי תהליך של מציאת מקום עבודה חדש הוא ארוך ומייגע, אך אם יודעים מראש מהו התחום המתאים לי, ולאן עלי לפנות, הדבר יחסוך מכם שליחת קורות חיים למקומות עבודה מהם כדאי לכם להתרחק מראש.

השלב הבא, לאחר שהחלטתם מהם התחומים והענפים אותם אתם מעדיפים, הוא כתיבה ראשונית של קורות החיים שלכם. ישנם כמה כללי ברזל שכדאי לזכור בעת הכנת קורות חיים, אם תקפידו על כללים אלה תרחיקו את עצמכם מטעויות ועבודה מיותרת. ראשית, תמיד לכתוב את האמת. אחד הדברים המביכים ביותר בראיון עבודה הוא להיתפס בשקר, גם אם הוא שקר קטן. לכן, היו כנים עם עצמכם וכתבו בדיוק את הדברים הנכונים.

כלל נוסף הוא שסדר הדברים לעיתים חשוב יותר מהתוכן. חשוב להתאים את הסדר בו אתם כותבים על מהלך חייכם. אם אתם מנסים להיכנס לתחום חדש אותו למדתם, אך אתם ללא ניסיון מקצועי, עדיף שתכתבו את הניסיון האקדמי לפני הניסיון המקצועי, ולהפך. לכן כאשר אתם בשלב הכנת קורות חיים, חשוב שתקפידו על סדר הצגת הדברים. בדיוק לשם כך נמצאות באתרנו דוגמאות רבות לקורות חיים מהם תוכלו להתרשם ולראות כיצד כדאי לסדר את קורות החיים שלכם.

כלל אחרון, נסו להתבלט. זכרו תמיד שהמעסיק מקבל עשרות קורות חיים כמו שלכם, ועל מנת שיזמן דווקא אתכם לראיון עליו להיתפס דווקא על קורות החיים שלכם. לכן, בשלב הכנת קורות חיים כדאי לחשוב על דרך מקורית להיתפס כאחר ובולט בעיניי המעסיק. באתרנו תוכלו למצוא דוגמאות רבות לקורות חיים, נסו למצוא רעיונות חדשים שעוד לא חשבתם עליהם.

מחפשים מידע על הכנת קורות חיים? היכנסו לעמוד של כתיבת קורות חיים
עמוד הבית | שותפים | קשר אלינו | מפת אתר | צור קשר
מצא מידע על: טופס קורות חיים | תבנית קורות חיים | קורות חיים מוכנים | הכנת קורות חיים
קורות חיים קורות חיים לדוגמא
כל הזכויות שמורות לאתר Resumes - קורות חיים