עבודה בהייטק בישראל - דרושים הייטק

Resumes קורות חיים
קורות חיים
עבודה בהייטק בישראל
קורות חיים
קורות חיים
קורות חיים > עבודה בהייטק בישראל

עבודה בהייטק בישראל

אנשים מחפשים עבודה בתחום ההייטק בשלבים שונים בחייהם. יש את אלו שבדיוק סיימו את הצבא ואת הלימודים במסגרת קורס כזה או אחר, יש את אלו שפוטרו ממקום עבודה אחד בהייטק והם מעוניינים למצוא מקום עבודה אחר ויש את אלו המעוניינים לעבור ממשרה אחת בתחום ההייטק לאחרת. בכל מקרה, שלושת המצבים מצריכים חיפוש עבודה באופן ממוקד ובתחום זה, בו ההיצע גדול מהביקוש ועל כל משרה טובה צובעים כמה מועמדים, רצוי שתעשו כל שביכולותיכם כדי להגדיל את הסיכוי לקבל את המשרה.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לחפש עבודה בתחום ההייטק?

בהרבה מקומות תיתקלו במונח – דרושים הייטק, אך מה זה אומר בעצם, והאם כל אחד יכול למלא כל תפקיד בתחום זה ? כמובן שלא, ולכן החיפוש שלכם צריך להיות ממוקד. כאשר אתם נתקלים במונח דרושים הייטק, עליכם לבחון לעומק מה עומד מאחורי צמד המילים. האם מדובר על משרה שמתאימה לכם מבחינת הכישורים האישיים שלכם ? האם למדתם את התחום ? האם יש דרישה לניסיון או לימודים מיוחדים בסוג עבודה זה?

לאחר שביררתם נושאים אלו רצוי שתבררו היכן ממוקמת המשרה, לפעמים צמד המילים דרושים הייטק יכולות להתפרסם באזור המרכז, כאשר למעשה מדובר על משרה באזור התעשייה עומר. חשוב לבחון היטב האם מיקום המשרה מתאים לכם מבחינת האפשרות שלכם להגיע לעבודה ומבחינת תחבורה.

כדי למקד את האפשרות למצוא מקום עבודה אפשר לערוך רשימה של תפקידים אותם אתם מעוניינים למלא, בשלב הבא יש להכין את המסמכים הדרושים כגון קורות חיים, מכתבי המלצה, תעודות לימודים, מכתב מלווה וממליצים טלפוניים. כל מה שנותר לכם כעת הוא לשלוח את קורות החיים למעסיקים ולחכות בסבלנות לראיונות עבודה.

על חברות השמה והתפקיד החשוב שהן ממלאות בעת חיפוש העבודה בתחום ההייטק:

הרבה פעמים מודעות דרושים הייטק יהיו מועילות אך אין ספק שכדי להגדיל את הסיכוי למצוא עבודה ובמהרה, יש לבחון את האפשרות להירשם אצל חברת השמה. חברות אלו מספקות ממיינות את העובדים על פי התאמתם למקומות העבודה השונים, מראיינות אותם ונותנות להם ייעוץ ראשוני, מוסיפות לקורות החיים שלהם התרשמות אישית והערות מקצועיות ועובדות מול חברות ההייטק בישראל. כאשר אתם נקראים לראיון עבודה חברת ההשמה מודיעה לכם על כך ובמקרים רבים אף מכינה אתכם מראש ומספקת לכם ייעוץ והדרכה כיצד להתמודד עם ראיון העבודה וכיצד להגדיל את הסיכוי להתקבל לעבודה.

גם כאשר אתם בוחרים חברת השמה חשוב שתשימו לב לכמה פרים חשובים: יש לבחון האם החברה עובדת עם חברות רבות במשק, האם אחוזי ההשמה שלהם היא גבוהה, האם הלקוחות שלה מרוצים, האם המוניטין שלה טוב וכמובן, האם היא גובה מחיר הוגן עבור השירות אותו היא מציעה.עמוד הבית | שותפים | קשר אלינו | מפת אתר | צור קשר
מצא מידע על: טופס קורות חיים | תבנית קורות חיים | קורות חיים מוכנים | הכנת קורות חיים
קורות חיים קורות חיים לדוגמא
כל הזכויות שמורות לאתר Resumes - קורות חיים